W czym pomoże Ci czujnik temperatury?

Professional Gas Heating Technician with Natural Gas Detector Device in His Hands Looking For Potential Leaks Inside the Heating Furnace System.

Dzięki modułowi termicznemu możesz monitorować pracę pieców C.O. i ogrzewania oraz śledzić warunki w szklarni czy akwarium. Urządzenie wyposażone w wodoodporną sondę pomiarową, pracują w zakresie od -55 do +125 stopni Celsjusza. Czujnik oferuje możliwość sterowania innymi urządzeniami na podstawie odczytu i zmian temperatury.
Dzięki czujnikowi sprawdzisz temperaturę w domu, za pomocą swojego telefonu. Dzięki niemu możesz z powodzeniem sterować innymi urządzeniami w oparciu o odczyt i zmiany temperatury. Poczuj się komfortowo. Czujniki temperatury możesz zintegrować z innymi produktami smart home.

Czujnik temperatury jest:

Precyzyjny
Za precyzyjny pomiar temperatury odpowiadają zaawansowane algorytmy filtrujące. Dzięki nim osiągniesz wiarygodny rezultat badania. Sensor pozwala również na śledzenie całej historii pomiarów temperatury, by wyciągane wnioski pozwoliły na wartościowe zmiany.

Innowacyjny
Urządzenie potrafi również wskazać poprawny tendencje zmian temperatury, niezależnie od położenia obiektu, czyli tak zwanej reakcji temperaturowej. Dzięki algorytmowi opartemu o tzw. logikę rozmytą, potrafi on reagować na szybkie, jak i stopniowe zmiany atmosferyczne. Przez to sam pomiar jest rzetelny.

Bezpieczny
By wszystko odbywało się zgodnie z planem, w sensorze został zaimplementowany mechanizm samo-diagnostyczny, potrafiący rozpoznać awarię sondy pomiarowej. Gdy coś pójdzie nie tak, użytkownik zostanie o tym poinformowany jako pierwszy. Budowa systemu zapobiega zwarciom.

Miniaturowy
Przez niewielkie rozmiary sensora – 31,5 x 46 mm – łatwo zamontujesz go tam, gdzie chcesz. Ten bezobsługowy moduł, po instalacji, pozwala na dobre o sobie zapomnieć. Niewielkie gabaryty sprzyjają utrzymaniu jednego stylu wystroju wnętrz i wygodzie użytkowania.

Uniwersalny
Nie musisz ograniczać się do własnego lokum. Sensor termiczny sprawdzi się zarówno w szklarni, w ogrodzie, jak i w akwarium. Dzięki otwartemu API czujnik może wysyłać rozkazy GET, czyli polecenia wykonania danego zadania po zaistnieniu określonych warunków, np. atmosferycznych.

Alternatywny
Czujnik temperatury został stworzonych z myślą, o wszystkich tych, którzy chcą mierzyć ten parametr. W przypadku gdy potrzebujesz sprawdzić inne ważne dla Ciebie dane, sprawdź ofertę sensorów. Badanie przejrzystości powietrza jest dzisiaj dostępne dla każdego. Czujnik można zintegrować z innymi elementami smart home, które stworzą spójny i zautomatyzowany system.

Praktyczny
Dzięki zasilaniu przez złącze microUSB urządzenie nie wymaga wymiany ani ładowania baterii. Może działać nieprzerwanie, a do jego zasilania wystarczy dowolna ładowarka od telefonu. Konfiguracja urządzenia z aplikacją mobilną nie przysporzy problemu przez czytelny interfejs programu.